Phrex Forum

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Phrex Forum » Recrutare Helper » Cerere grad helper GOTTI - 0 ore jucate


Cerere grad helper GOTTI - 0 ore jucate

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick:GOTTI
Ore jucate:0
Link panel:Nu este panel
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am fost
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am fost intr-o factiune/pd
De ce crezi ca meriti helper?:Eu cred ca merit functia de helper pentru ca stiu sa ajut pleyeri la nevoie si sunt bun.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Cate 5 6 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut serverul si pleyeri
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Stiu sa ajut pleyeri si sunt foarte bun.
Ai fost banat vreodata pe vreun server din comunitate? Daca da, specifica toate banurile:Nu am fost banat pe nici un server.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu nici odata.
Varsta reala:15 ani jumate
Ce alte jocuri joci?:Warframe/cs:go etc
De ce iti place sa joci samp?:Imi place pentru ca este un joc fain.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O sa ma joc samp.
Ce te deranjeaza cel mai mult la Phrex?:Nimic
Cu ce se ocupa un helper?Un helper se ocupa cu ajutarea serverului si cu ajutarea pleyerilor noi.
Daca un player intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Skill-ul la rob il upgradezi cu cat faci mai multe rob-uri
Daca un player intreaba cum face bani repede, ce ii raspunzi?:Iti recomand sa te duci la joburi care au sunt la /skill
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Poti aplica in factiunea FBI cu o cerere pe /forum si leader-ul ti-o va accepta.
Daca un player intreaba cum face un clan, ce ii raspunzi?:Iti poti face un clan de l-a /shop
Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani pe phrex pentru bani pe alt server?:Ban permanent
Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu hunter ca politist?:/DM

0

2

Acceptat pentru teste!

0


You are here » Phrex Forum » Recrutare Helper » Cerere grad helper GOTTI - 0 ore jucate